fbpx

Základní dovednosti Hypnózy

 Hlohovec u Břeclavi
 Představte si, že byste mohli ovlivnit kohokoli koho potkáte. Představte si, že byste byli schopni fascinovat a inspirovat lidi k velkým věcem. To je to co můžete dělat s hypnózou. Jakmile pochopíte techniky a principy můžete měnit události k lepšímu. Můžete rozvíjet sílu, která učiní vaší interakci silnější a neodolatelnější. Ještě nepřemýšlejte o tom jaké to bude až budete mít tuto sílu pod kontrolou. Co všechno byste mohli změnit. Co všechno byste mohli dělat s tímto nástrojem, s touto znalostí. Raději pojďme zjistit nějaké krůčky k té výjimečné komunikaci.

3 hlavní věci, které byste měli mít na paměti.

  1. Hypnóza není jen soubor technik. Hypnóza je stav mysli. Je to postoj změny.
  2. Hypnóza využívá osvědčených principů jak dát vašemu hlasu, slovům a myšlenkám skutečnou energii a sílu. Když užíváte a trénujete tyto principy pak vaše komunikace předává tu správnou zprávu podvědomé mysli.
  3. Hypnóza spoléhá na vaše myšlenky, slova, tonalitu a řeč těla a to vše musí být v harmonii.

Kroky úspěšné komunikace

 Prvním krokem je přístup. Vaším záměrem v tuto chvíli je udělat vše co můžete, aby se život druhého stal více příjemnějším, více naplňujícím, více radostným. Pokud chcete, aby lidé byli dobří, přistupuje k nim jako k dobrým.
 
 Dalším krokem v hypnotické komunikaci je vztah. Vztah založený na důvěře a bezpečí. Je to stav otevřenosti k tomu co přichází. Je mnoho způsobů jak takový vztah vytvořit. Jedním ze způsobů jak takový vztah vytvořit je zrcadlení. Další způsob může být váš vnitřní stav. Asi každý z nás již někdy zažil rozhovor kde se cítil opravdu příjemně. Mohl to být rozhovor s kamarádem, partnerem, rodičem nebo s někým komu prostě důvěřujete. A v ten okamžik když si na ten rozhovor vzpomenete můžete si všimnout i jistého pocitu, který máte někde tam uvnitř. Všimněte si detailů které se odehrály. Zaposlouchejte se do slov, všimněte si gest a uvědomte si ten narůstající pocit ve vašem těle. Jakmile dostatečně prožijete ten pocit tak si můžete uvědomit, že je to právě ten správný přístup ke komunikaci. Vy si můžete ten pocit kdykoli připomenout. Kdykoli budete potřebovat a můžete to udělat stejně tak jako právě teď.
 
 A pro dnešek posledním úkolem bude jít první. Trik je v tom dostat se do správného rozpoložení tak, aby vaše neverbální komunikace podporovala vaší komunikaci verbální. Představte si, že se snažíte usmívat na někoho kdo vám ublížil. Nebo se snažíte někoho uvolnit a přitom máte plnou hlavu myšlenek, které vás stresují. Tento přístup asi nebude pracovat tak silně jak byste chtěli, jelikož vaše protichůdné myšlenky ovlivní vaší komunikaci. Pokud chcete někoho uvolnit je zapotřebí, abyste se nejdříve sami dostali do stavu uvolnění. Což ukáže vašemu partnerovi jak má reagovat na subtilnější úrovni.
 
 Jakmile zvládnete tyto hlavní tři kroky můžete do své komunikace zapojit vzorec P-K-S. Do kterého můžete volně vkládat slova výkonu, témata transu, horká slova a mnoho dalšího co pozvedne vaší sílu ještě mnohem dále.
Hypnóza je především o zdrojích, podvědomí a komunikaci.
 

Každý z nás využívá jistých zdrojů. A jsou i chvíle kdy je nemáme na dosah. To jsou chvíle změny a učení.