Konverzační hypnóza

 Zakázané tajemství

Hypnóza je velice účinný a hojně využívaný nástroj. Zvládnutí  hypnózy byl doposud opravdu problém, zvláště konverzační hypnózy. To je ale minulostí,

právě teď je zde zcela nový a unikátní program.

A tento model komunikace nikde jinde nezískáte.

tecnologias-de-la-informacion

 

Konverzační hypnóza – magická komunikace

 Konverzační hypnóza je elegantní způsob komunikace. Je to souhra lidí v rozhovoru.

 Seminář konverzační hypnózy je jedinečný program pro svou ucelenost. Budete se učit vše co hypnóza ve své podstatě nabízí.
 Co to znamená? První co je potřeba zvládnout je jazyk – hypnotický jazyk. Od základů až po pokročilé užití, protože právě jazyk je nástrojem hypnotizérů. Dále jsou zde jisté principy, které je zapotřebí poznat a porozumět jim. Také jsou zde jisté komunikační strategie, a přístupy. Naproti tomu budete zdokonalovat svůj pozorovací talent ve čtení řeči těla. Stejně tak budete poznávat vzorce chování a motivace lidí. Půjdeme krůček po krůčku, abychom to na konci mohli opět složit vše dohromady a udržovat na paměti čtyři jednoduché kroky pro kontrolu hypnotické konstelace. Také se budeme zabývat auto-hypnózou.
 
 Cílem tohoto programu je maximální flexibilita účastníků ve využití hypnózy. Takže na konci bude na vás zda budete využívat a dále zdokonalovat hypnózu jako nástroj pro sebe tzv. Auto-hypnózu. Nebo zda budete dále rozvíjet své terapeutické schopnosti. Také budete moci využívat hypnózy pro zábavu jako street hypnózu což je velice dobrý způsob nejen v tréninku hypnotických schopností, ale je to také příležitost ukázat přátelům a kamarádům jak silná je myšlenka a co všechno mohou dokázat. Jistě je to i okamžik pomoci pokud je to zapotřebí. A v neposlední řadě budete moci užívat hypnózy v profesním rozvoji ať už při komunikaci v práci, popřípadě s klienty. Zjednodušeně řečeno budete moci využívat hypnózy kdekoli kde jsou lidé, popřípadě kde je zapotřebí komunikace. Na konci budete znát více než většina dnešních hypnotizérů a to nejen u nás. Což jsou báječné zprávy, že?
 
 Mým úkolem bude poskytnout vám dostatek prostoru, informací a zkušeností, abyste mohli rozvíjet své schopnosti právě tak jak to vyhovuje jen vám.

 Pojďme se v bodech podívat co všechno se dozvíte na semináři:

 Co všechno se dozvíte na seminářích konverzační hypnózy:

 modul 1:
  Co je to hypnóza
  Hypnotické principy
  Základní vzorec hypnózy
  Základní jazyk hypnózy
  Rapport
modul 2:
  Kritický faktor
  Taktika trvalosti
  Neodolatelné dosazení
  Taktiky výkonu
  Tajné taktiky
modul 3:
  Ovládání stavu
  60ti – vteřinový hypnotizér
  Pokročilý hypnotický jazyk 1/2
  Zakázané tajemství konverzační hypnózy
  Hodnoty
 modul 4:
  Myšlenkové smyčky
  Jak řídit konverzaci
  Jak zabránit manipulaci
  Pokročilý hypnotický jazyk 2/2
  Práce s resistencí
modul 5:
  Hypnotické dosazení
  Příběhy
  Metafory
  Přirovnání, univerzální symboly
modul 6:
  Síla vložených smyček
  7 kroků jak snadno vytvořit sadu vložených smyček
  Rámce
  P.K.Z.T. vzorec pro změnu
Vzorec pro motivaci
modul 7:
  L.I.F.E seznam
  Post-hypnotický pokyn
  20 linek příběhů

 

 

 Je toho opravdu mnoho co můžete získat na tomto semináři hypnózy a to ještě není vše. Také získáte sadu hypnotických karet, které vám pomohou v tréninku vašich hypnotických schopností.

hypnoticke-karty_01

 

 Dále získáte příručku konverzační hypnózy kde budete mít vše co jste se naučili.

paperbackstack_1000x900

Stejně tak získáte certifikát o absolvování semináře konverzační hypnózy.certifikát vzor

a ten největší bonus, který můžete získat na semináři konverzační hypnózy je vaše flexibilita v rozhovoru, jelikož jakmile projdete seminářem zjistíte, že neexistují žádné hranice v hypnotické komunikaci.

teď je právě ten správný čas zajistit si své místo na semináři

Počet účastníků je omezen. Semináře jsou postavené z malých skupinek tak, aby bylo možné dosáhnout individuálních potřeb klientů. Maximální velikost skupinky je 8 osob.

Mysl je neuvěřitelně rozsáhlou zásobárnou možností, které většina lidí dosud nerealizovala. Trans je obdobím svobody, obdobím, kdy se tyto možnosti v nitru člověka objevují, zkoumají a uskutečňují. V současnosti vidíme pouze špičku ledovce potenciálu lidské přirozenosti.

Přihlásit se

Přihlaste se na seminář hypnózy a získejte nástroj, který vám pomůže učinit ze snů realitu.

 Přihláška na kurz | Termíny a ceny