fbpx

Hypnóza – komunikace – Hypnóza

 Zažili jste už někdy situaci kdy se snažíte někomu vysvětlit svoji myšlenku a přitom vám to připadá jako když hrách na stěnu hází? Nebo se snažíte někomu poradit, s někým se dohodnout, popřípadě chcete o něco požádat a nedaří se vám? Kdo z nás nezažil takové chvíle. Třeba na úřadech, v práci, v rodině s partnerem nebo snad s dětmi? Častokrát jsou takové chvíle doprovázeny frustrací, vyčerpáním, možná i hněvem a ponížením což může vést k neřešitelnosti situace. Jak důležitá je pro vás opravdu úspěšná komunikace, která vytváří dobré vztahy? A jaký by byl váš život, kdyby jste se uměli domluvit na čemkoli takřka s kýmkoliv?

 Náš vzdělávací systém nás naučil jak číst a psát. Naučil nás rozdíl mezi tvrdým Y a měkkým I. Naučil nás co je to podstatné jméno a jak rozpoznat třeba sloveso. Je toho opravdu mnoho co jsme se naučili o slovech a vyjadřování. Přesto nás nikdo nevedl k tomu, abychom si všímali jistého efektu, který naše komunikace a slova vytvářejí. A pokud je komunikace opravdu tak důležitá tak proč se neučit tu nejefektivnější komunikaci. Komunikaci, kterou už znali a používali tak staré národy jako byli Sumerové. Tu magickou komunikaci, které se říká hypnóza. Protože hypnóza a hypnotický jazyk dokáže sladit vědomou mysl s podvědomím. Hypnóza otevírá prostor pro soulad a harmonii stejně tak jako dokáže vytvářet změny.

Hypnóza totiž dokáže přetvářet realitu problému na realitu neomezených možností.

 Jen se na chvilku nechte unést představou, že umíte komunikovat opravdu tak efektivně, že vaše možnosti neznají hranic. Zatímco roste vaše přátelství a dobré vztahy. Dokonce umíte za pomoci pouhých slov pomáhat druhým překonávat jejich strachy, frustrace a hranice za které by se třeba nikdy nedostali pokud by vás nepotkali. V tu chvíli nezáleží na tom co vás v životě potká, jelikož máte okolo sebe spousty lidí dobré vůle. Díky tomu je váš život plný radosti zatímco se každý problém stává bezvýznamným kamínkem v záplavě možností. V ten okamžik si můžete všimnout, že vám to přináší opravdovou radost, která se promítá do každého aspektu vašeho života. Přitom nezáleží na tom zda jste lídr, prodejce, zaměstnanec, rodič, partner, kamarád, lékař nebo třeba jen kolemjdoucí. Dokonce to může být chvíle kdy si uvědomujete, že peníze jsou pouze kouskem potištěného papírku za kterým se žene mnoho ostatních lidí. Hypnóza totiž nabízí náskok, nabízí sílu, nabízí radost a snad i určité poslání.

 Ale pozor, tenhle výjimečný a dnes ještě pořád magický nástroj není pro všechny. Stále budou lidé, kteří vám budou říkat, že je to nesmysl. Snad – i jak je hypnóza nebezpečná a budou vás odrazovat od vašeho zájmu. Však už známe tyto chvíle z historie, například když lidé věřili, že je země placatá a dnes? Přichází okamžik změny, chvíle které by byl hřích propásnout. Nechme prozatím ustrašeným jejich strach. Však hypnóza je přece nesmysl.

Nebo snad není? Přijďte prozkoumat sílu hypnotické komunikace, pokud vám to strach dovolí a pokud ne věřte, že přijde chvíle kdy budete plní odvahy. A třeba to přijde stejně nečekaně jako zvuk budíku. Té chvíle nelze přehlédnout, když si uvědomíte, že můžete …………………….