fbpx

Hypnotická indukce – podání ruky

 

 Existuje mnoho způsobů jak někoho uvést do transu.

 A pokud není čas na vaší straně nebo potřebujete rychle obejít kritický faktor pak vám může napomoci právě tato technika, jako obměna rychlé indukce transu.

 Jak už víte trénink dělá mistra což znamená, že můžete tuto techniku trénovat tak často jak je k tomu příležitost. Pokaždé, když se s někým setkáte, v jakékoli situaci, potřeste jim rukou a voila! Jsou v transu. A to je právě to k čemu je tato indukce navržena. Tato indukce je neuvěřitelně efektivní v obcházení kritického faktoru a uvedení do transu.

 Jaký je první krok, který je zapotřebí u každé hypnózy?

 Ano. Je to vnitřní stav. Kdykoli s někým jednáte, měli byste mít na paměti pozitivní záměr. Vy chcete udělat něco pozitivního pro tuto osobu. Stejně tak jako princip „jet první třídou“, který je zapotřebí. (Zde si můžete připomenout základní hypnotické principy)

 Jako druhý krok. Začínejte s normálním, běžným podáním ruky. Pokračujte v podání ruky až do okamžiku kde se  obě strany obyčejně cítí dobře, uvolněně.

 Za třetí. Podívejte se jim do očí a udržujte oční kontakt, zatímco jim přirozeně potřásáte rukou což je trochu překvapí. A v průběhu toho všeho začněte mluvit.

 Za čtvrté. Postupně začněte uklidňovat pohyby rukou a stále přidávejte návrhy.

Například:

„to je úžasné, jak si s podáním ruky můžete uvědomit ten velmi příjemný pocit uvolnění, přičemž jdete úplně automaticky hlouběji do toho kouzelného transu“

 Za páté. Váš dotek bude stále více nejednoznačný dokud úplně neuvolníte svou ruku ze sevření (podání ruky). To je okamžik kdy přidáváte návrhy, že se jejich ruka pomalu zvedá k obličeji zatímco s každým pohybem jdou přirozeně hlouběji a hlouběji do transu. Což účinně prohloubí jejich stav transu.

 Za šesté. Nyní přichází okamžik na vaši práci, ať už je to cokoli. Zde jim můžete napomoci překonat nějakou výzvu, podpořit je nebo jim napomoci zrelaxovat.

 Za sedmé. Přiveďte je zpět z transu tím, že navrhnete, aby se vrátili jakmile budou připraveni s naprosto volným pohybem rukou. Přidejte něco ze sebeúcty a pochvalte je za dobře vykonanou práci.

 

 V tuto chvíli máte již určitou představu jak může probíhat indukce transu pouhým podáním ruky. Samozřejmě, že můžete tuto techniku upravovat tak, aby vám lépe vyhovovala. Také je dobré si připomenout jak rozpoznat trans.

 A na závěr? Bavte se, trénujte, užívejte si, protože právě to dělá mistra mistrem.

Pokud chcete znát všechna tajemství hypnózy přihlaste se na seminář.

Však

úspěch se tvoří dnes