fbpx

Cizí nový svět

 

 Hypnóza a hypnoterapie je jako cesta hrdiny. Je o překonávání překážek a získávání zdrojů. Zdrojů které v budoucím životě mají velmi silný potenciál. Tato cesta hrdiny může být strhující a zábavná, plná adrenalinu jako jízda na horské dráze. Nebo může být klidná, naučná a pokojná jako krásný sen plný odpovědí. Hypnóza je cizí nový svět kde je všechno možné a naše zdroje a síla se stává skutečnou. A co je nejdůležitější – hypnóza nám umožnila vzít si tyto zdroje a sílu do našeho normálního života. Díky tomu je můžeme využívat kdykoli a kdekoli to potřebujeme.

 
Hypnóza je akcelerátorem našich schopností.
 
 Hypnóza je síla kterou známe všichni, avšak málo kdo ví, že ji zažívá každý den bez ohledu na to kde se nachází. Je to přirozená součást našeho života o které toho pramálo víme. A možná proto toho víme tak málo o sobě samých. O tom jak fantastické, kouzelné a v mnoha ohledech nekonečné možnosti a zdroje síly máme.

Všechno co jde vyvolat v transu může být vyvoláno post-hypnotickým návrhem. Také vše můžeme získat v autosugesci a také vše co můžeme získat v jakémkoli z těchto tří stavů známe z každodenního života.